Jump to content
RealState.lt — Prisijunk prie geriausių!

Naujiena

Tamsus forumo dizainas!

Pagaliau mūsų forumo nariai gali mėgautis tamsia forumo versija! Laukiame jūsų atsiliepimų ir nuomonių.

Skaityti daugiau ....

Wiki

Atnaujinti Wiki aprašymai

Projekto wiki puslapis buvo papildytas resursų verslų darbų aprašymais. Sužinokite visas detales apie nekvalifikuotus serverio darbus, kurių teks paragauti visiems naujokams!

Skaityti daugiau ...

Atranka į Beta testers

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki! 

Kaip jau daugelis matėte mūsų Discord serveryje, užsiminėme, jog greitu metu paskelbsime atrankas į Beta testuotojų gretas.
Kadangi serverio darbai nesustabdomai juda į priekį, ne išimtis, jog juos privalome ištestuoti. Tikimės atrinkti bent 20 testuotojų, kurie padės mums tai padaryti. Tapus Beta tester gaunate puikią galimybę prisidėti prie projekto vystymo, gausite anksčiau laiko pažaisti serveryje, susipažinti su būsimomis sistemomis ir padėsite mums jas sulaužyti.

Testuotojų pareigos:

• Dalyvauti projekto diskusijose, kuriose sprendžiami įvairiausi serverio klausimai;
  • Paprašius, ištestuoti serverį ar svetainę. Rastas klaidas ar pasiūlymus pranešti komandai;
  • Padėti komandos nariams surenkant informaciją, serverio lokacijas, padarant nuotraukas t.t.;

Reikalavimai

• Gebėjimas dirbti komandoje - Beta testuotojų komanda yra didelė žmonių grupė, kurioje privalote sugebėti dirbti kartu, vardan bendro tikslo;
  • Aktyvumas. Ilgo neaktyvumo netoleruosime: jei manote, jog neturėsite laiko - nepildykite anketos.
  • Rastų klaidų pranešimas. Visas rastas klaidas turėsite detaliai aprašyti Trello.com platformoje.
  • Privalumas: patirtis mapinant, programuojant ar kuriant serverius; (nebūtina)

topic_line.png

ANKETA

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?:
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?:
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma?
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną?
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?:

Anketą įkelkite kaip atsakymą į šią temą. Atranka bus uždaryta 08-07.
P.S. Tai nėra public testavimai, jie vyks vėliau.

• Patinka 11
  • Super 2
  • RealState 2
  • Mind-blow 1
  • Fire 1

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Taip, mapinant, bei šiektiek programuojant (PAWN).
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Naudoju visad.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Kolkas neteko.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Nuo pirmadienio skaičiuojant esu aktyvus kas antrą dieną t.y tarkim pirmadienį visą dieną, antradienį tik vakare, ir taip rūtina sukasi. Prie kompiuterio praleidžiu 5-6h per dieną, todėl laiko testavimui pilnai užteks.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Kadangi esu toks žmogus kuris mėgsta ieškoti smulkmenų, klaidų bei esu labai pastabus, todėl vertėtu pasirinkti.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Senokai kažką kurdavau, bet būdavo fiasko, mapinau patirties yra.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Kas nuo karto prisijungiu.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Neteko, reikės - noproblem.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Žiūrint koks darbo grafikas, kadangi dirbu paromis, laisvo laiko yra nemažai.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Visu pirmą labai sudomino šis projektas, o kadangi atsirado galimybė padėti Jums ir palikti dalele savęs prie šio projekto kūrimo, pildau anketą į Betatesterius. Esu tokia asmenybė kuri stengiasi darbą atlikti 101proc, esu visuomet rimtai nusiteikęs duotam darbui, neprivalote rinktis manes, bet be reikalo anketos nepildyčiau.
Redaguota Demo User

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Turiu patirties tiek skriptinime, tiek mapinime.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Naudoju.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Ne, bet bus puiki proga išbandyti.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Aktyvumas priklauso nuo dienos užimtumo, jeigu diena nėra stipriai užimta - būsiu aktyvus. kad ir visą dieną.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Noriu prisidėti prie serverio kūrimo testuojant klaidas. Esu geresnis už kitus, nes turiu patirties tiek skriptinant, tiek mapinant, todėl išmanau už kitus labiau kur gali būti įvairūs bugai ar pnš.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Taip, esu dirbęs įvairiuose projektuose ne tik kaip mapperiu, bet ir smulkių darbelių skripteriu, tačiau esu bandęs realizuoti ir savo pačio kurtą projektą.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Discord tapo mano kasdienybe, visada esu jame aktyvus tiek prie kompiuterio, tiek telefonu, tad susisiekti problemų nekils.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Ne, tačiau nekantrauju išbandyti ir pradėti.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Serverio testavimui galėčiau skirti laiko kiek reikės, kadangi nesu užimtas žmogus, rasiu tikrai apie 3-4val į dieną jei tai bus reikalinga serveriui.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Esu atsakingas, užbaigiantis savo duotą darbą iki galo žmogus, mano tikslas yra rasti kiekvieną, net ir smulkią klaidą, pateikti jas "ant lėkštutės" jums, projekto valdžiai. Taip pat norėčiau susibendrauti su likusia testerių komanda ir beabėjo prisidėti prie projekto realizavimo.
Redaguota Victor_Emperor

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Turiu minimalios patirties visose paminėtose srityse.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Taip, naudojuosi.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Ne
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Įvairiai, bet darbo dienomis galiu prisėsti prie kompiuterio maždaug nuo 17 valandos, nes esu dirbantis, o savaitgaliais vienareikšmiškai daugiau laiko praleidžiu prie kompiuterio.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Turbūt norėčiau tapti beta testeriu dėl to, nes prieš daug metų pats užsiimdavau samp projektais ir buvo tikrai įdomu, taigi manau norėčiau ir vėl prisiminti tuos laikus ir padaryti kažką naudingo, kad samp'o niekas nelaikytu mirusiu, o ir šiaip gana daug nusimanau apie šį žaidimą. Kai tik sužinojau apie šį projektą jis iškart man sukėlė didelį susidomėjimą, nes jau gana senokai nieko panašaus neteko matyti samp rinkoje kuri paskutiniu metu ir taip liko labai nedidelė. Pabaigai norėčiau pasakyti, kad tiesiog noriu dirbti ir išnaudoti save naudingai subrendusioje komandoje, turbūt dėl to labiausiai ir sudomino beta testavimų veikla.
Redaguota Deividas_Fiesta

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Neturiu, tačiau domiuosi programavimu, tačiau tai nesusija su sa-mp.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės? Jei esu prie kompiuterio, tai esu prisijungęs ir prie Discord'o.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Neteko dar naudotis.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Kadangi šiuo laikotarpiu nesu užimtas, tai laiko investuoti į testavimą ir kitus dalykus galėčiau gan daug. (5~10 valandų į dieną.)
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Apie šį projektą sužinojau liepos 21 dieną ir jau nuo pat pirmos dienos šis projektas sukėlė man gan didelį įspūdį ir norą padėti tobulėti bei plėstis projektui, kad jis būtų sėkmingas. O tapdamas beta testuotoju turėčiau galimybę ne tik padėti projektui tobulėti, tačiau ir galėčiau iš arčiau susipažinti su serverio administracija bei būsimais serverio žaidėjais. O kodėl būtent mane rinktis? Esu draugiškas, lengvai bendraujantis, mėgstantis dirbti komandoje, visada padedantis. O jei kalbant apie sistemų testavimus, būtų stengiamasi  ištestuoti kiekvieną galimą sistemos(-ų) "kampą(-us)" iki smulkiausių dalykų. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Gaila, bet patirties neturiu, esu bandęs kažką daryti ties šiuo dalyku, bet supratau kad ne man šitas reikalas.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Taip, Discord programėlę naudoju jau senai, Discord yra puikus informacijos, bendravimo šaltinis.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Gaila, bet nesu, tačiau apsilankęs tinklapyje supratau jo paskirtį.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną?:Nuo 5-10 valandų per dieną, gyvenime nesu užimtas todėl žaidimams galiu skirti laiko į valias.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: SA-MP žaidžiu jau nuo senų senovės, todėl žinau ką darau, esu smalsus todėl mėgstu išmėginti viską, susipažinti su naujais dalykais, esu buvęs kitų projektų komandos dalimi, todėl žinau ką reiškia komandinis darbas ir ką reiškia užbaigti paskirtą darbą, užduotį iki galo, taip pat turiu noro prisidėti prie serverio gerovės ir plėtros, serveris sužavėjo savo unikalumu todėl man būtų malonu būti vienam iš pirmų kurie jį išbando.
Redaguota Tommy_Vercetti

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Turiu patirties kuriant serverius, mapinant ir modeliuojant, bet tai basic pagrindai kurie susidėjo bendrajame 10 metų SA:MP'o patirtyje.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Aktyviai nauduojuosi tiek forumų tiek discord'ų.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Dar neteko išbandyti.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Darbo dienomis nuo 16:00 laisvas, savaitgaliai irgi laisvi. Kalbant apie aktyvuma nemažai laiko praleidžiu forume ir discord'ę sekdamas naujienas. 
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Daug neišsiplėsiu, o taip pat kiekvieno kandiduojančio asmens nepažystu ir nežinau ką kiekvienas sugeba todėl nenuvertinsiu jų ir pasakysiu, kad turiu 10 metų patirti SA:MP platformoje, esu susiduręs su daug problemų, taip pat turėjau savo serverį! Iš charakterio puses pridursiu tiek, kad komandoje dirbu puikiai! stengiuosi analizuoti kiekviena žingsnį, mėgstu pateikti savo pasiūlymus ir efektyviai juos vystyti, taip pat manau, esu labai atsidaves savo mėgstamai veiklai, todėl jūsų šiuo atvėjų nepavesčiau ir bandyčiau kiek įmanoma labiau gilintis į kiekviena klaidą ir jums padėti.
Redaguota Artūras

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Taip, kuriant/administruojant – turiu. Programuojant, mapinant ar modeliuojant – verčiau atsakysiu ne.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Taip, „Discord“ platforma tenka naudotis palyginus dažnai ir reguliariai.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma?: Taip. Puiki ir ganėtinai patogi platforma darbų monitoringui, jų delegavimui ir pan.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną?: Darbo dienomis – vakarais.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Manau, kad perspektyvus projektas. Norisi pamatyti, kuo šis produktas gali visus nustebinti ir pasistengti padėti jį paruošti, kaip įmanoma kokybiškiau.

• Patinka 1
  • Super 1
  • Haha 1
  • RealState 1

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Tekę prisiliesti prie modeliavimo darbų. Tačiau gan giliai buvau lindęs į programavimą ir kolkas tebesimokau, dirbu prie Unity projekčiuko, tad C# C++ kalbos nesvetimos. O PAWN tekę bandyti tik „pažiūrėti“.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Naudoju, visada, kada tik prie kompiuterio sėdžiu jis įjungtas.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma?:  Tekę dirbti su tokio pačio principo programa.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną?: Paprastomis dienomis galiu būti ir dieną ir vakarą, savaitgaliais priklauso nuo oro.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Turiu panašų mąstymą kaip jūs, visur gyvenime naudoju panašią filosofiją, tad manau puikiai lipčiau prie jūsų bendro paveikslo.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Turiu patirties kuriant serverius, programuojant pradmenis, mapinant ir modeliuojant minimaliai esu išbandęs jėgas.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Taip, Discord programa tenka pasinaudoti labai dažnai.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Teko pora kartų naudotis.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Forume lankausi reguliariai apie - 6 valandas minimaliai per diena galiu skirti.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Noriu prisidėti prie projekto gerovės, padėti projektui vystytis ir užtikrinti kokybišką žaidimą. Mane pasirinkti turėtumėte, nes esu turintis šiokį tokį patirties bagažą.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Kažkada senai teko pabandyti ir PAWN todėl žinau samp galimybes ir panašiai, o šiaip dirbu(freelancinu) ties backend PHP, nodeJS, naudojęs (Python, autohotkey).
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Visada naudoju DISCORD. Ir kompiuteryje ir telefone.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma?:  Taip esu matęs ir žiūrėjęs, bet naudoti pačiam neteko.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną?: Nuo valandos iki keletos valandų čia pagal dienos orus ir panašiai. vakare/naktį aktyvus.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Pamatęs aprašymą iškart serveris sudomino, siūliau prisidėti iškarto savo sugebėjimais, toliau siūlausi ir noriu, jog serveris būtų ne vieną savaitę, nes pats jame žaisiu.

Redaguota Vidmantas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Taip, turiu patirties tiek projekto administracijoje tiek programavime. Esu kūres nemažai serverių.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Taip, naudoju kiekvieną mielą dieną.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Taip, esu.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną?Priklauso ar esu užsiemes ir ar kažką veikiu jeigu neturiu reikalų tai galiu prie serverio klaidų ieškojimo skirti visą dieną.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Noriu į šio projekto beta testerius vien dėlto jog atrodote mano akyse dar galingesnis projektas už visus kitus lietuvos SA-MP serverių gigantus. Beto bendruomenė atrodo labai maloni netaip kaip kituose "vaikai vien" projekto komanda patyrusi ir per mėnesį šis projektas tikrai nežlugs kaip kiti. Nesakau jog turėtumete rinktis mane, bet turiu daug patirties testavime tai mano pranašumas. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
5 val prieš, Tomas rašė:

ANKETA

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Taip ! Tik ta patirtis yra kitoje platformoje kuri vadinasi FiveM, joje tekstūruoju, bet labai aktyviai mokaue modeliuoti, koduototi ir daryti panasius dalykus 🙂

2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Taip ! Naudoju

3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Ne ! Nesu, bet tik uzpildes anketa tuo pasidomesiu

4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną?priklauso ar nesu iskeliaves arba turiu kazkokiu reikalu, o seip nuo ryto iki vakaro savaitgaliais kartais buna nuo ryto iki ryto...Bet kai manes mebuna arba esu uzimtas visada prasinesu 5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Noriu tapti, nes noriu kazkuom dasideti prie sio serverio...Kodel ? O gi todel, nes tikrai manau, kad sis projektas bus “kazkas tokio” ! Kodel turetumet rinktis mane? O gi todel, nes esu aktyvus, greitai mokinantis bei savo zozdio laikantis zmogus t.y. kai pasakau, kad galesiu padaryti ta ar ana dalyka, tai ir padarau, zinoma vosada buna kazkokiu netiketu reikalu ar planu, bet visada stengiuosi juos susizinoti dienos pradzioje (ryte), lad nekiltu kazkokiu nesusitarimu ar pykciu 🙂

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Šiek tiek turiu, mapint sugebu tačiau ties programavimu patirties beveik nėra.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Discorda naudoju kekviena dieną  tiek žaisdamas žaidimus tiek kalbant įvairomis  temomis su draugais
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Nope niekada, net neteko girdėt tiesa pasakius
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Savaitgaliais mažiau kadangi einu su draugais susitikt ar su mergina, o darbo dienom atostogos gi :D be to greit mokykla tai manau laiko truputi sumažės..
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Beta testeriu noriu tapti dėl to, nes serverio savininkai čia paruoše neįtikėtinu dalyku ir aš norėčiau juos išbandyt ir ieškoti jų klaidų, kad žaidimas būtų tik geresnis juk kokybe svarbiausia. O dėl to kodėl turėtumete pasirinkti manę tai dėl to, nes esu kolektyvo žmogus mėgstu dirbti bendrai ir sklandžai su manim dažniausiai niekada nesusipyksi kadangi esu suprantantis situaciją.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Patirties neturiu nes manęs tokie dalykai iš tiesų nedomino ir nedomina. Bet patirties turiu administruojant.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Taip discord programą naudoju kiekvieną diena ir neturiu planu sustoti.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Šiek tiek taip.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Kol kas dienomis prie kompiuterio nesėdžiu ir aktyvus nebūnu tačiau vakare nuo 22:00 iki 00:00 būnu prisijungęs
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Nors patirties ties programavimu ir kt neturiu noriu apžiūrėti serveri iš paprasto žaidėjo perspektyvos. Serveris manau tikrai yra daug žadantis ir jį norėčiau išbandyti ankščiau negu kiti :) .
  • Fire 1

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?:
Minimalios pawno žinios, mappino žinios 5+ metai (kartais su pertraukom) 

2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Taip, naudoju
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma?: Taip
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną?: Nuo 2 iki 4 val. Dažniausiai vakarais kai turiu laisvo laiko (išskyrus savaitgalius, kadangi dirbu naktimis )
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Esu labai pedantiškas, todėl skiriu didelį demėsį smulkmenoms ir atlieku paskirtas užduotis tiksliai, turiu gan didelę patirtį sa-mp sferoje. 

Redaguota Lukas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?:Seniau mapindavau bettik savo malonumui tačiau nrlabai kažkas ir gaudavosi o šjp tiesiog bugus ieškau serveriuose.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Taip
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Seniau taip
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? 7-15 valandų 
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Esu aktyvus kupinas motyvacijos turiu šiokios tokios patirties.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Architektūros darbais užsiiminėdavau minimaliai, dėl laiko praleidimo, savo malonumo, turiu patirties administruojant mažesnius projektus.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Taip, naudoju, seku naujienas.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Nėra tekę girdėti.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Nuo 2 iki daugiausiai 8 val. per dieną.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Visų pirma, turbūt kaip ir kiekvienas, - noriu būti vienas pirmųjų išvydusių patį serverį. Noriu prisidėt prie projekto, padėti jam vystytis. Mane derėtų pasirinkt dėl to, nes esu aktyvus, šį žaidimą žaidžiu 7 metus, sugebu dirbti komandoje, esu draugiškas, komunikabilus.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Dėja, ne.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Taip, naudojuosi šia platforma reguliariai, kadangi tikrinu naujienas apie serverį ir lankausi kituose discord serveriuose.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Nėra tekę girdėti, tačiau manau nesunkiai adaptuočiausi.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Nėra tikslo meluoti, kadangi vasara, mano aktyvumas yra nuo ryto 2 iki 4 valandų per dieną, dažnai būnu prisijungęs vidurdienį, ir naktį ( po vidurnakčio )
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Na, noriu prisidėti prie šio serverio kūrimo, nes matau kad šis projektas turi šansų būti tikra bomba. Norisi išbandyti viską kuo anksčiau, bet žinoma padėti rasti klaidas, kurios gali lengvinti žaidimą kaikuriems žaidėjams. Esu komunikabilus, darbštus ir ne kvailas, todėl puikiai mokėčiau dirbti komandoje ir bendrauti su kitais beta testeriais bei savininkais.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?:Neteko to išbandyt
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?:Labiau naudoju kai yra reikalas, bet taip naudosiu.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Nemanau
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Ryte 2-3 valandos, vakare 3-5 valandos. Nėra skirtumo savaitgalis ar darbo diena.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Galbūt aš ir nesu geriausias ties tuom, tačiau turiu tikrai daug motyvacijos bei noro jūms padėt, įgaut naujos patirties. Sugebu surast kompromisą, esu adekvatus, komunikabilus. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?:Ne.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?:Naudojuosiu ir naudosiuos.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma?: Ne.Pirmakart girdziu apie sia platforma.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? : iki 5 valandu per diena.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?:Tai yra naujas projektas,norisi is anksto isbandyti sio serverio galimybes,pajusti visa sistema,labiau isigilinti i projekto pradzia,prisideti prie projekto bendros veiklos ir zinoma pletoti ji.Esu žinoma draugiškas,moku dirbti komandoje,isitraukti i bendra komandine veikla.Beta testeriu tapes sieksiu prisideti prie serverio veiklos kaip ir minejau.Sugebu komandojr surasti bendra minti.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Taip, esu turėjas ne viena ir ne du serverius, labiausiais pats užsiemiau mapinimu bet kažkiek turiu patirties programuojant ir modeliuojant. Aišku dabar daug kas užsimiršes nes nuo paskutinio karto praejo kokie 3-2 metai

2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?:  Taip naudoju reguliariai ir taip nauduosiuos juom

3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Ne, bet dabar pasiguglinau tai manau tikrai išmokčiau ją naudotis, mokslo didelio ten nereik

4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Kiekviena diena aš aktyvus, zvanokas į dc ir aš vietoj

5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Realiai tai serveri pirmos pareigos, ir manau bus lengviau kilt sekmingumo laiptais, o kodėl mane tai nelabai žinau tiesa pasakius, manau čia mės visi vienodi tokio srity

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Ar turite patirties kuriant serverius, programuojant, mapinant ar modeliuojant?: Esu tik bandęs. Šiaip studijuoju programavimą, tai prisėdus gal kažkas ir pavyktų.
2. Ar naudojate Discord reguliariai? Jei ne, ar naudositės?: Naudojuosi reguliariai.
3. Ar esate naudojęsi Trello.com platforma? Ne.
4. Kada ir kiek būnate aktyvus per dieną? Kasdien nuo 12h iki 18h tai tikrai, bet pasitaiko dienų kai būnų ir iki nakties.
5. Kodėl norite tapti Beta tester; kodėl turėtume rinktis jus?: Visų pirma, tai matydamas šio serverio perspektyvas, užsimaniau prisidėti prie šio serverio sėkmės. Ateityje tikrai stengsiuosi patekti į komandą, tai manau čia būtų puiki pradžia. Ties testavimais turiu šiek tiek patirties, kai teko testuoti keletą apps'ų, tai pats testavimas man patiko ir manau, kad čia galėsiu sužibėti taip pat. Be to, moku dirbti komandoje, su visais susibendrauti ir manau, jog tai būtina savybė dirbant testuotojų komandoje
Redaguota Carlo_Morello

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Sukurti...